Patinovacia sada Weathering Set 6 farieb po 5g
Kód: REV-39066
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Pigment Fixer MIG AMIG3000 35ml
Skladem
(6 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Farba MIG Streakingbrusher Rust - Hrdza 10ml AMIG1254
Momentálně nedostupné
65 Kč bez DPH
80 Kč
Měrná cena:
800 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Air - Rust (metalíza) 17ml
Skladem
(5 ks)
59 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
429,41 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Air - Rust 17ml
Skladem
(1 ks)
59 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
429,41 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Air - Orange Rust 17ml
Skladem
(5 ks)
58 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
417,65 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Air - Light Rust 17ml
Skladem
(8 ks)
59 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
429,41 Kč / 100 ml
Patinovací MIG Oilbrusher Rust - Hrdza AMIG3510 10ml
Skladem
(1 ks)
76 Kč bez DPH
93 Kč
Měrná cena:
930 Kč / 100 ml
Patinovací MIG Oilbrusher Rust Tones Set - Hrdza AMIG7501
Momentálně nedostupné
194 Kč bez DPH
239 Kč
Měrná cena:
79,67 Kč / 1 ks
Patinovací pigment MIG Medium Rust - Hrdza AMIG3005 35ml
Skladem
(3 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Barva Revell AQUA - 83 Rezavá matná (Rust Matt) 18ml
Skladem
(18 ks)
58 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
394,44 Kč / 100 ml
Barva Revell EMAIL - 83 Rezavá matná (Rust Matt) 14ml
Skladem
(34 ks)
44 Kč bez DPH
54 Kč
Měrná cena:
385,71 Kč / 100 ml
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patinování letadel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4009803390666 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobca stavebníc plastových modelov lietadiel, lodí, áut a bojovej techniky.
| Výrobní společnost : | Carrera Toys GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Rennbahn Allee 1 5412 Puch / Salzburg Austria |
| E-mail : | shop@carrera-toys.com |

