BMW R 1250 GS ADV Luggage Cases (for MT-005/MT-005s) (Pre-colored Edition) 1/9
Kód: MENG-SPS-091S
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Lepidlo Tamiya Cement se štětcem 40ml
Skladem
(40 ks)
70 Kč bez DPH
86 Kč
Měrná cena:
2 150 Kč / 1 l
Lepidlo Tamiya Cement se štětcem 20ml
Skladem
(12 ks)
62 Kč bez DPH
76 Kč
Měrná cena:
3 800 Kč / 1 l
Lepidlo Tamiya Extra Thin Cement se štětcem 40ml
Skladem
(26 ks)
98 Kč bez DPH
121 Kč
Měrná cena:
3 025 Kč / 1 l
Lepidlo Tamiya Limonene Cement 40ml
Momentálně nedostupné
106 Kč bez DPH
130 Kč
Měrná cena:
3 250 Kč / 1 l
Lepidlo Tamiya Limonene Cement Extra Thin 40ml
Skladem
(1 ks)
128 Kč bez DPH
157 Kč
Měrná cena:
3 925 Kč / 1 l
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 1200 (6ks)
Momentálně nedostupné
54 Kč bez DPH
66 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 2000 (6ks)
Momentálně nedostupné
54 Kč bez DPH
67 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 2500 (6ks)
Momentálně nedostupné
54 Kč bez DPH
67 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 1500 (6ks)
Momentálně nedostupné
55 Kč bez DPH
68 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 1000 (6ks)
Skladem
(2 ks)
48 Kč bez DPH
59 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 180 (6ks)
Skladem
(1 ks)
55 Kč bez DPH
68 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 280 (6ks)
Skladem
(2 ks)
54 Kč bez DPH
66 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 400 (6ks)
Momentálně nedostupné
59 Kč bez DPH
73 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 600 (6ks)
Skladem
(2 ks)
48 Kč bez DPH
59 Kč
Sada brusných houbiček Meng - zrnitost 800 (6ks)
Skladem
(3 ks)
48 Kč bez DPH
59 Kč
Detailní popis produktu
Kufry určené jako doplněk pro plastový model motorky BMW R 1250 GS ADV v měřítku 1/9. Předbarvená edice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastikové modely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4897038553945 |
| ? Měřítko: | 1/9 |
Barva Vallejo Model Color - Red 17ml
Skladem
(3 ks)
59 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
429,41 Kč / 100 ml
Barva ICM - Dark Blue 12ml
Skladem
(6 ks)
41 Kč bez DPH
51 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 ml
Sada akrylových barev ICM - WWII German Tank Crew 6x12ml
Skladem
(2 balení)
181 Kč bez DPH
223 Kč
Měrná cena:
37,17 Kč / 1 ks
Barva Vallejo Model Color - Flat Brown 17ml
Skladem
(2 ks)
59 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
429,41 Kč / 100 ml
Barva Heller Acrylic - 103 Cream Matt 12ml
Skladem
(8 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Color - Neutral Grey 17ml
Skladem
(2 ks)
59 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
429,41 Kč / 100 ml
Barva Heller Acrylic - 127 US Ghost Grey Satin 12ml
Skladem
(5 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Barva Heller Acrylic - 096 RAF Blue Matt 12ml
Skladem
(9 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Sada syntetických barev Revell Email Color - General Set 3 - Matt 6x14ml
Skladem
(2 balení)
242 Kč bez DPH
298 Kč
Barva Heller Acrylic - 015 Midnight Blue Gloss 12ml
Skladem
(14 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Color - Gold 17ml
Skladem
(3 ks)
62 Kč bez DPH
76 Kč
Měrná cena:
447,06 Kč / 100 ml
Sady akrylových barev ICM - Try Me 6x12ml
Skladem
(1 balení)
224 Kč bez DPH
276 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 1 ks
Barva ICM - Light Flesh 12ml
Skladem
(6 ks)
41 Kč bez DPH
51 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 ml
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Rui Ye Century (Shenzhen) Hobby Co., Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Rm.1107, Yishang Creative Technology Bldg., No.22 Jia'an South Rd., Haiwang Community, Xin'an St., Bao'an Dist., Shenzhen, Guangdong, China |
| Zástupce výrobce v EU : | Glow2B Germany GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Erlenbacher Str. 3 42477 Radevormwald Germany |
| E-mail zástupce v EU : | shop@glow2b.de |

