Čistič Revell Aqua Color Clean 100ml
Kód: REV-39620
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Barva Revell AQUA - 01 Lak čirý lesklý (Clear Gloss) 18ml
Skladem
(14 ks)
58 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
394,44 Kč / 100 ml
Barva Revell AQUA - 02 Lak čirý matný (Clear Matt) 18ml
Skladem
(15 ks)
54 Kč bez DPH
67 Kč
Měrná cena:
372,22 Kč / 100 ml
Barva Revell AQUA - 05 Bílá matná (White Matt RAL9001) 18ml
Skladem
(2 ks)
58 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
394,44 Kč / 100 ml
Barva Revell AQUA - 07 Černá lesklá (Black Gloss RAL9005) 18ml
Skladem
(19 ks)
54 Kč bez DPH
67 Kč
Měrná cena:
372,22 Kč / 100 ml
Barva Revell AQUA - 08 Černá matná (Black Matt RAL9011) 18ml
Skladem
(11 ks)
58 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
394,44 Kč / 100 ml
Barva Revell AQUA - 12 Žlutá lesklá (Yellow Gloss RAL1018) 18ml
Skladem
(12 ks)
58 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
394,44 Kč / 100 ml
Detailní popis produktu
Čistič určený k čištění nástrojů od barev Revell Aqua Color, pokud již nelze pomůcky vyčistit vodou po mírném zaschnutí.
Balení 100 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ředidla a čističe |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4009803396200 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobca stavebníc plastových modelov lietadiel, lodí, áut a bojovej techniky.
| Výrobní společnost : | Carrera Toys GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Rennbahn Allee 1 5412 Puch / Salzburg Austria |
| E-mail : | shop@carrera-toys.com |

