Nirosta drát 1,5 mm / 1000mm (nerezavějíci ocel) - leštěná
Kód: KAVAN-KAV60.512.1-5
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Držáky pro otáčecí stojan na stříkání modelů (4 ks)
Skladem
(4 ks)
103 Kč bez DPH
127 Kč
Detailní popis produktu
Ocelový drát určený pro použití v modelářství, domácím hobby nebo jiných aplikacích.
Materiál: vysoce kvalitní nerezavějící ocel, leštěný povrch.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dráty a kovové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8596450051386 |
M2,5 Pozinkovaný ocelový drát, 200mm, průměr 2,1mm 10ks
Skladem
(1 balení)
215 Kč bez DPH
264 Kč
Měrná cena:
26,40 Kč / 1 ks
Závitová tyč M2 500mm, 25 ks
Skladem
(1 balení)
1 589 Kč bez DPH
1 955 Kč
Měrná cena:
78,20 Kč / 1 ks
Ocelová závitová hřídel M3 200mm, 2 ks
Skladem
(1 balení)
88 Kč bez DPH
108 Kč
Měrná cena:
54 Kč / 1 ks
Drát ocelový 4,5x1000mm
Skladem
(6 ks)
46 Kč bez DPH
56 Kč
Měrná cena:
56 Kč / 1 m
Ocelová závitová hřídel M2,5 500mm, 10 ks
Skladem
(1 balení)
596 Kč bez DPH
733 Kč
Měrná cena:
73,30 Kč / 1 ks
Drát mosazný 0,5x1000mm
Skladem
(33 ks)
32 Kč bez DPH
39 Kč
Měrná cena:
39 Kč / 1 m
M2,5 Pozinkovaný ocelový drát, 200mm, průměr 2,5mm 5ks
Skladem
(1 balení)
191 Kč bez DPH
235 Kč
Měrná cena:
47 Kč / 1 ks
Drát mosazný 1x1000mm
Skladem
(13 ks)
32 Kč bez DPH
39 Kč
Měrná cena:
39 Kč / 1 m
M2,5 Pozinkovaný ocelový drát, 200mm, průměr 2,1mm 5ks
Skladem
(1 balení)
111 Kč bez DPH
137 Kč
Měrná cena:
27,40 Kč / 1 ks
ALU profil - T - 7,5 x 7,5 x 1000mm
Skladem
(5 ks)
52 Kč bez DPH
64 Kč
Měrná cena:
64 Kč / 1 m
Drát ocelový 4,0x1000mm
Skladem
(8 ks)
41 Kč bez DPH
51 Kč
Měrná cena:
51 Kč / 1 m
Drát ocelový 0,6x1000mm
Skladem
(51 ks)
8 Kč bez DPH
10 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 1 m
Ocelová závitová hřídel M2 200mm, 2 ks
Skladem
(2 balení)
80 Kč bez DPH
98 Kč
Měrná cena:
49 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Veľký výrobca a distribútor širokého sortimentu príslušenstva pre RC modely všetkých druhov, nabíjačiek, akumulátorov a všetkého čo RC modelár potrebuje.
| Výrobní společnost : | KAVAN Europe s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Doubravice 110 Pardubice 533 53 Czech Republic |
| E-mail : | info@kavanrc.com |

