Špachtle oboustranná sochařská
Kód: SHES-PDT0982
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Hmota pro tvorbu terénu 500g
Skladem
(1 ks)
233 Kč bez DPH
286 Kč
Měrná cena:
572 Kč / 1 kg
Dvousložkový tmel Milliput - Turquoise Blue 113,4g
Skladem
(2 ks)
228 Kč bez DPH
281 Kč
Měrná cena:
2 477,95 Kč / 1 kg
Tmel Revell Plasto 25ml
Skladem
(50 ks)
95 Kč bez DPH
117 Kč
Měrná cena:
468 Kč / 100 ml
Hmota pro tvorbu terénu set 1x písková, 1x okrová, 1x hnědá
Skladem
(1 ks)
494 Kč bez DPH
607 Kč
Hmota pro tvorbu terénu set 1x asfalt, 1x beton, 1x bláto
Skladem
(2 ks)
316 Kč bez DPH
389 Kč
Skály - směs pro tvorbu, žula, 400 g
Skladem
(3 ks)
151 Kč bez DPH
186 Kč
Měrná cena:
465 Kč / 1 kg
Skály - směs na tvorbu, žula, 1000 g
Skladem
(2 ks)
348 Kč bez DPH
428 Kč
Měrná cena:
428 Kč / 1 kg
Směs pro tvorbu terénu 500 g
Skladem
(1 ks)
149 Kč bez DPH
183 Kč
Měrná cena:
366 Kč / 1 kg
Akrylový gel pro vytvoření vody AMMO - Clear Water 100ml
Momentálně nedostupné
137 Kč bez DPH
169 Kč
Měrná cena:
1 690 Kč / 1 l
Akrylový gel pro vytvoření vody AMMO - Deep Oceans 100ml
Skladem
(1 ks)
137 Kč bez DPH
169 Kč
Měrná cena:
1 690 Kč / 1 l
Akrylový gel pro vytvoření vody AMMO - Pacific Waters 100ml
Skladem
(1 ks)
137 Kč bez DPH
169 Kč
Měrná cena:
1 690 Kč / 1 l
Akrylový gel pro vytvoření vody AMMO - Lake Waters 100ml
Skladem
(1 ks)
137 Kč bez DPH
169 Kč
Měrná cena:
1 690 Kč / 1 l
Detailní popis produktu
Oboustranná sochařská tvarovací špachtle. Ideální pro tvarování, rytí vosku, plastelíny, hlíny, modelářského tmelu...
Materiál: Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tvarovací a sochařské nástroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5060252020763 |
| Položka byla vyprodána… | |
Dvousložkový tmel Tamiya Epoxy Putty - Quick Type 25g
Skladem
(3 ks)
113 Kč bez DPH
139 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 100 g
Dvousložkový tmel Tamiya Epoxy Putty - Smooth Surface 25g
Skladem
(3 ks)
106 Kč bez DPH
130 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 100 g
Dvousložkový tmel Tamiya Epoxy Putty - Quick Type 100g
Skladem
(4 ks)
380 Kč bez DPH
467 Kč
Měrná cena:
4 670 Kč / 1 kg
Dvousložkový tmel Tamiya Epoxy Putty - Smooth Surface 100g
Skladem
(4 ks)
356 Kč bez DPH
438 Kč
Měrná cena:
4 380 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka pre široký sortiment ručného a elektrického náradia pre modelárov a hobby majstrov.
| Výrobní společnost : | Shesto Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Sunley House, Olds Approach, Watford, UK, WD18 9TB |
| E-mail : | sales@shesto.co.uk |

