Skoda 42CM M.1917 Heavy Siege Howitzer w Erich 1/35 Takom
Kód: 7534620-18
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Lepidlo Ammo Ultra Glue na čiré a fotoleptané díly 40 ml
Skladem
(6 ks)
99 Kč bez DPH
122 Kč
Měrná cena:
3 050 Kč / 1 l
Lepidlo Ammo Medium Dense Cement - Slow Dry 30 ml
Skladem
(6 ks)
85 Kč bez DPH
104 Kč
Měrná cena:
3 466,67 Kč / 1 l
Lepidlo Ammo Standard Cement 30 ml
Skladem
(15 ks)
85 Kč bez DPH
104 Kč
Měrná cena:
3 466,67 Kč / 1 l
Lepidlo Ammo Night Blue Cement 30 ml
Skladem
(15 ks)
85 Kč bez DPH
104 Kč
Měrná cena:
3 466,67 Kč / 1 l
Lepidlo Ammo Red Magma Cement 30 ml
Skladem
(5 ks)
85 Kč bez DPH
104 Kč
Měrná cena:
3 466,67 Kč / 1 l
Brusná tyčinka Standard (4 zrnitosti - 180/320/600/2000) 1ks
Momentálně nedostupné
30 Kč bez DPH
37 Kč
Brusná tyčinka Multipurpose (6 zrnitosti - 150/240/320/600/1200/2000) 1ks
Momentálně nedostupné
44 Kč bez DPH
54 Kč
Brusno-leštící tyčinka (2 zrnitosti - 400-4000) 1ks
Momentálně nedostupné
45 Kč bez DPH
55 Kč
Sada zúžených brusných tyčinek - 120/180/240/320/1200/1500 (6ks)
Momentálně nedostupné
104 Kč bez DPH
128 Kč
Sada brusných tyčinek na kontury - 120/180/240/320/1200/1500 (6ks)
Momentálně nedostupné
50 Kč bez DPH
61 Kč
Pilník Ammo (4 zrnitosti - 150/280/400/800) 1ks
Momentálně nedostupné
54 Kč bez DPH
67 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastikové modely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4897051420262 |
| ? Měřítko: | 1/35 |
| Položka byla vyprodána… | |
Barva Heller Acrylic - 110 Natural Wood Matt 12ml
Skladem
(8 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Barva Heller Acrylic - 011 Silver Metallic 12ml
Skladem
(22 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Color - Tan Earth 17ml
Skladem
(2 ks)
59 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
429,41 Kč / 100 ml
Barva Heller Acrylic - 016 Gold Metallic 12ml
Skladem
(11 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Barva ICM - Saddle Brown 12ml
Skladem
(5 ks)
41 Kč bez DPH
51 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 ml
Barva ICM - Deep Purple 12ml
Skladem
(6 ks)
41 Kč bez DPH
51 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 ml
Barva Tamiya Acrylic MINI XF-7 - Flat Red 10ml
Skladem
(9 ks)
52 Kč bez DPH
64 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 100 ml
Sady akrylových barev ICM - Try Me 6x12ml
Skladem
(1 balení)
224 Kč bez DPH
276 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 1 ks
Barva Vallejo Model Color - Flat Red 17ml
Skladem
(3 ks)
62 Kč bez DPH
76 Kč
Měrná cena:
447,06 Kč / 100 ml
Sada akrylových barev ICM - WWII German Tank Crew 6x12ml
Skladem
(2 balení)
181 Kč bez DPH
223 Kč
Měrná cena:
37,17 Kč / 1 ks
Barva Tamiya Lacquer Color LP-81 - Mixing Blue 10ml
Skladem
(11 ks)
48 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
590 Kč / 100 ml
Barva Heller Acrylic - 106 Ocean Grey Matt 12ml
Skladem
(7 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Měrná cena:
366,67 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Color - Medium Sea Grey 17ml
Skladem
(2 ks)
55 Kč bez DPH
68 Kč
Měrná cena:
400 Kč / 100 ml
Barva ICM - Light Flesh 12ml
Skladem
(6 ks)
41 Kč bez DPH
51 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 ml
Barva ICM - Burnt Tin 12ml
Skladem
(6 ks)
41 Kč bez DPH
51 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 ml
Barva Vallejo Model Color - Beige Brown 17ml
Skladem
(4 ks)
58 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
417,65 Kč / 100 ml
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobca stavebníc plastových modelov.
| Výrobní společnost : | TAKOM Model Plastic Company |
|---|---|
| Adresa : | Unit E, 15F, CheUK Nang Plaza 250, Hennesy Road, Wanchai, Hong Kong. |
| E-mail : | business@takom-world.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Glow2B Germany GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Erlenbacher Str. 3 42477 Radevormwald Germany |
| E-mail zástupce v EU : | shop@glow2b.de |

