Lepidlo Herkules 130g
Kód: 3400007
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Hmota pro tvorbu terénu 500g
Skladem
(1 ks)
233 Kč bez DPH
286 Kč
Měrná cena:
572 Kč / 1 kg
Zeď opěrná do diorámy 2ks, 37x12, 5x0, 6cm 1/72, 1/35, HO
Skladem
(1 ks)
151 Kč bez DPH
186 Kč
Květinová louka do diorámy, červená 210 x 148 x 9mm
Skladem
(1 ks)
268 Kč bez DPH
330 Kč
Horská louka do diorámy 210x148x9mm 1/72, 1/35, HO
Skladem
(1 ks)
344 Kč bez DPH
423 Kč
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 112ml
Skladem
(1 ks)
169 Kč bez DPH
208 Kč
Měrná cena:
1 857,14 Kč / 1 l
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 500ml
Momentálně nedostupné
324 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
798 Kč / 1 l
Super Crylic dvousložkové lepidlo na plasty 60ml
Momentálně nedostupné
567 Kč bez DPH
697 Kč
Měrná cena:
11 616,67 Kč / 1 l
Tráva do diorámy trsy kvetoucí louka 6mm vysoké 42 ks
Momentálně nedostupné
146 Kč bez DPH
180 Kč
Tráva do diorámy statická - směs letní louka 2,5 - 6 mm vysoká 5og
Momentálně nedostupné
237 Kč bez DPH
291 Kč
Detailní popis produktu
Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvlášť je vhodný pro lepení fotografií, lepení dřevěného nábytku, modelářských dřevěných konstrukcí, kožených výstelek obuvi apod. Lepidlo se nanáší jednostranně, materiál se ihned spojí a nechá zaschnout. Ředitelné a omyvatelné vodou.
Obsahuje 1,2-benzoisothiazol-3-on, reakční směs CMIT/MIT (3:1)
Technické parametry:
pH: 4 až 6
Sušina: min. 30%
Pevnost: ve smyku dřevo - dřevo: min. 8 MPa
Doba otevření: 10 minut
Doba zasychání: 15 minut
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| EAN: | 8594825008553 |
| ? Provedení: | Disperzní |
Create Cork - Medium Grain 2mm
Skladem
(1 ks)
59 Kč bez DPH
72 Kč
Měrná cena:
36 Kč / 1 ks
Create Cork - Medium Grain Mix
Skladem
(1 ks)
98 Kč bez DPH
121 Kč
Měrná cena:
40,33 Kč / 1 ks
Create Cork - Thick Grain 3mm
Skladem
(1 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
56,50 Kč / 1 ks
Create Cork - Thick Grain 5mm
Skladem
(1 ks)
104 Kč bez DPH
128 Kč
Měrná cena:
64 Kč / 1 ks
Lepidlo Herkules 250g
Momentálně nedostupné
84 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
412 Kč / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA střední 500g
Momentálně nedostupné
735 Kč bez DPH
904 Kč
Měrná cena:
1 808 Kč / 1 kg
Tacky Wax lepicí vosk 28g
Skladem
(4 ks)
177 Kč bez DPH
218 Kč
Měrná cena:
7 785,71 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Český výrobca obľúbených disperzných lepidiel Herkules, ale aj množstva iných chemických výrobkov pre domácnosť.
| Výrobní společnost : | Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby |
|---|---|
| Adresa : | Služeb 753/3, 100 00 Praha 10 ‒ Strašnice |
| E-mail : | podatelna@druchema.cz |

