Štetec AMMO 8 Drybrush Technical Brush
Kód: 3218703
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Farba MIG Drybrush Basalt Grey 40ml
Skladem
(4 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
282,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush White 40ml
Skladem
(6 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
282,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Light Grey 40ml
Skladem
(2 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
282,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Medium Grey 40ml
Skladem
(2 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
282,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Panzer Grey 40ml
Skladem
(1 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
282,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Bright Green 40ml
Skladem
(2 ks)
94 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena:
287,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Medium Green 40ml
Skladem
(6 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Green 40ml
Skladem
(1 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
282,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Light Olive Green 40ml
Skladem
(4 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Medium Olive Green 40ml
Skladem
(3 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Light Rust 40ml
Skladem
(1 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Medium Rust 40ml
Skladem
(3 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Rust 40ml
Skladem
(1 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Light Blue 40ml
Skladem
(2 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Medium Blue 40ml
Skladem
(2 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
242,50 Kč / 100 ml
Farba MIG Drybrush Blue 40ml
Skladem
(3 ks)
75 Kč bez DPH
92 Kč
Měrná cena:
230 Kč / 100 ml
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástroje na patinování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8432074087038 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Španielsky výrobca širokého sortimentu akrylových farieb, patinovacích produktov a doplnkov pre modelárov.
| Výrobní společnost : | Mig Jimenez, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Polígono Industrial Miguel de Eguía Calle Zarapuz, 3 31200 Estella Navarra Spain |
| E-mail : | info@ammo.es |

