ALU profil - svodidla Alfer 1000mm 1/14
Kód: 6634579
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Držáky pro otáčecí stojan na stříkání modelů (4 ks)
Skladem
(4 ks)
103 Kč bez DPH
127 Kč
Detailní popis produktu
Minimální množství objednatelné v e-shopu: 3ks (neplatí pro nákup "přes pult")
Přesný maketový profil silničního svodidla v měřítku cca 1/14.Hliníkový profil najde široké možnosti uplatnění v RC modelářství, například pro stavbě modelů RC trucků, ale také v ostatních druzích modelářství, nebo hobby.
A: 6,2mm
B: 21,0
Tloušťka: 0,75 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dráty a kovové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4001116286674 |
| ? Materiál: | Hliník |
Závitová tyč M2 500mm, 25 ks
Skladem
(1 balení)
1 591 Kč bez DPH
1 957 Kč
Měrná cena:
78,28 Kč / 1 ks
Drát ocelový 1,0x1000mm
Skladem
(15 ks)
8 Kč bez DPH
10 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 1 m
Ocelová závitová hřídel M2,5 500mm, 10 ks
Skladem
(1 balení)
597 Kč bez DPH
734 Kč
Měrná cena:
73,40 Kč / 1 ks
Drát ocelový 2,0x1000mm
Skladem
(11 ks)
16 Kč bez DPH
20 Kč
Měrná cena:
20 Kč / 1 m
M2,5 Pozinkovaný ocelový drát, 200mm, průměr 2,1mm 5ks
Skladem
(1 balení)
111 Kč bez DPH
137 Kč
Měrná cena:
27,40 Kč / 1 ks
Drát mosazný 3x1000 mm
Skladem
(21 ks)
120 Kč bez DPH
147 Kč
Měrná cena:
147 Kč / 1 m
Drát ocelový 0,5x1000mm
Skladem
(72 ks)
10 Kč bez DPH
12 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 m
Ocelová závitová hřídel M3 200mm, 2 ks
Skladem
(1 balení)
88 Kč bez DPH
108 Kč
Měrná cena:
54 Kč / 1 ks
Ocelová závitová hřídel M2,5 200mm 2 ks
Skladem
(1 balení)
63 Kč bez DPH
78 Kč
Měrná cena:
39 Kč / 1 ks
Drát ocelový 0,6x1000mm
Skladem
(51 ks)
8 Kč bez DPH
10 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 1 m
ALU profil - L - 7,5 x 7,5 x 1000mm
Skladem
(10 ks)
30 Kč bez DPH
37 Kč
Měrná cena:
37 Kč / 1 m
M2,5 Pozinkovaný ocelový drát, 200mm, průměr 2,1mm 10ks
Skladem
(1 balení)
215 Kč bez DPH
264 Kč
Měrná cena:
26,40 Kč / 1 ks
Ocelová závitová hřídel M2 200mm, 2 ks
Skladem
(2 balení)
80 Kč bez DPH
98 Kč
Měrná cena:
49 Kč / 1 ks
Drát ocelový 4,5x1000mm
Skladem
(6 ks)
46 Kč bez DPH
56 Kč
Měrná cena:
56 Kč / 1 m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nemecký výrobca širokého sortimentu presných profilových tyčí, rúrok a jaklov z hliníka, plastu a ocele.

