Hliníková paleta pro míchání barev 10 jamek
Kód: 3218009
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Pigment Fixer MIG AMIG3000 35ml
Skladem
(6 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Black AMIG3001 35ml
Skladem
(4 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Light Dust AMIG3002 35ml
Skladem
(1 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
277,14 Kč / 100 ml
Pigment MIG - North Africa Dust 35ml
Skladem
(2 ks)
93 Kč bez DPH
114 Kč
Měrná cena:
325,71 Kč / 100 ml
Pigment MIG - Europe Earth 35ml
Skladem
(2 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Medium Rust - Hrdza AMIG3005 35ml
Skladem
(3 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Pigment MIG - Dark Earth 35ml
Skladem
(2 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Pigment MIG - Gun Metal 35ml
Skladem
(7 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Concrete AMIG3010 35ml
Skladem
(2 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Airfield Dust AMIG3011 35ml
Skladem
(1 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Sand AMIG3012 35ml
Skladem
(2 ks)
92 Kč bez DPH
113 Kč
Měrná cena:
322,86 Kč / 100 ml
Pigment MIG - Rubble 35ml
Skladem
(4 ks)
75 Kč bez DPH
92 Kč
Měrná cena:
262,86 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Russian Earth AMIG3014 35ml
Skladem
(2 ks)
93 Kč bez DPH
114 Kč
Měrná cena:
325,71 Kč / 100 ml
Patinovací pigment MIG Brick Dust AMIG3015 35ml
Skladem
(3 ks)
79 Kč bez DPH
97 Kč
Měrná cena:
277,14 Kč / 100 ml
Detailní popis produktu
Hliníková paleta určená pro míchání barev s 10 jamkami. Je odolná vůči všem typům barev a modelářských chemikálií.
Průměr palety: 170 mm
Materiál: Hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pipety, lahvičky, palety a míchadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8432074080091 |
Tamiya Diorama Texture Paint - Soil Effect: Dark Earth 250ml
Skladem
(1 ks)
485 Kč bez DPH
597 Kč
Měrná cena:
2 388 Kč / 1 l
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Španielsky výrobca širokého sortimentu akrylových farieb, patinovacích produktov a doplnkov pre modelárov.
| Výrobní společnost : | Mig Jimenez, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Polígono Industrial Miguel de Eguía Calle Zarapuz, 3 31200 Estella Navarra Spain |
| E-mail : | info@ammo.es |

