Spraygun EASY - Stříkací rukojeť pro sprej
Kód: KAVAN-5MA4651
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Panzergelb 400ml
Skladem
(4 ks)
259 Kč bez DPH
318 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Panzergrau 400ml
Skladem
(2 ks)
259 Kč bez DPH
318 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Russian Green 4BO 400ml
Skladem
(1 ks)
259 Kč bez DPH
318 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - UK Bronze Green 400ml
Momentálně nedostupné
259 Kč bez DPH
318 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - US Olive Drab 400ml
Skladem
(2 ks)
259 Kč bez DPH
318 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - German Field Grey 400ml
Skladem
(4 ks)
242 Kč bez DPH
298 Kč
Měrná cena:
745 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - White 400ml
Skladem
(1 ks)
246 Kč bez DPH
303 Kč
Měrná cena:
757,50 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Grey 400ml
Skladem
(3 ks)
253 Kč bez DPH
311 Kč
Měrná cena:
777,50 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Black 400ml
Skladem
(6 ks)
249 Kč bez DPH
306 Kč
Měrná cena:
765 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Desert Yellow 400ml
Momentálně nedostupné
259 Kč bez DPH
318 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Dead Flesh 400ml
Skladem
(1 ks)
258 Kč bez DPH
317 Kč
Měrná cena:
792,50 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Bloody Red 400ml
Momentálně nedostupné
259 Kč bez DPH
318 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Dark Green 400ml
Skladem
(3 ks)
253 Kč bez DPH
311 Kč
Měrná cena:
777,50 Kč / 1 l
Barva v spreji Vallejo Hobby Paint - Sick Green 400ml
Skladem
(1 ks)
258 Kč bez DPH
317 Kč
Měrná cena:
792,50 Kč / 1 l
Barva ve spreji Tamiya - TS-77 Flat Flesh 2 100ml
Skladem
(4 ks)
161 Kč bez DPH
198 Kč
Měrná cena:
1 980 Kč / 1 l
Barva ve spreji Tamiya - TS-1 Red Brown Flat 100ml
Skladem
(5 ks)
143 Kč bez DPH
176 Kč
Měrná cena:
1 760 Kč / 1 l
Detailní popis produktu
Rukojeť určená pro práci s barvami nebo laky ve spreji. Rukojeť jednoduše nasadíte na hrdlo plechovky a stříkáte. Ochraňuje vaše prsty před přebytečnou barvou z trysky a umožňuje pohodlnější stříkání bez únavy konečku prstu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barvy - spreje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595241381091 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Belgický výrobca širokého sortimentu farieb v spreji pre modelárov, hobby, ale aj profesionálne účely.

